Linda Morina në një lidhje/ Zbuloni kush është i dashuri i ri, kjo foto i tregon të gjitha - AlpeGossip
Linda Morina në një lidhje/ Zbuloni kush është i dashuri i ri, kjo foto i tregon të gjitha

Linda Morina në një lidhje/ Zbuloni kush është i dashuri i ri, kjo foto i tregon të gjitha

Linda Morina bë shumë shpejt një personazh i njohur për publikun shqiptar fal videove të ndryshme që ajo bënte, ku i këndonte politikanëve dhe sportistëve me çifteli. Videot e saj u bënë virale në rrjetet sociale dhe që atëherë ajo ka qenë e ftuar në shumë emisione të njohura.

Megjithëse është 38-vjeçare, ajo thotë se e ka ruajtur deri më tani dhe do të vazhdojë ta ruajë virgjërinë për bashkëshortin e saj të ardhshëm. Por mesa duket Linda së fundmi ka gjetur shpirtin e saj binjak.

Sipas një fotoje të publikuar së fundmi në ‘Gazeta Express’ Linda Morina është në një lidhje me një mashkull identitetin e të cilit ende nuk dihet. Ajo shihet e shtrirë në plazh dhe pranë tij ndodhet burri në fjalë.