LORI HOXHA NUK NDALET/ Koleksionit të saj mijëra dollarësh, i shtohet një tjetër çantë! – AlpeGossip
LORI HOXHA NUK NDALET/ Koleksionit të saj mijëra dollarësh, i shtohet një tjetër çantë!

LORI HOXHA NUK NDALET/ Koleksionit të saj mijëra dollarësh, i shtohet një tjetër çantë!

Lori Hoxha, trashgimtarja e “Top Channel” dhe njëkohësisht bloggerja bukuroshe e Instagramit, është gjithnjë shumë aktive në rrjetet e saja sociale dhe me çdo postim arrin të tërheqë vëmendjen e ndjekësve të saj.

Ditët e fundit, bukuroshja ka postuar shumë foto por midis tyre njëra na e tërheq vëmendjen pak më shumë. Lori shfaqet duke pozuar tepër e lumtur teksa të veshur mban çantën 30 montaigne dior oblique bag. 

Duke qenë se ”Dior” njihet dhe në fakt është markë luksoze nuk ishte shumë e vështirë që me anë të një kërkimi të thjeshtë, të gjenim se kjo çantë kushton… 2950$.

Po po, një çantë e Lorit e kombinuar me një veshje casual për një ditë të thjeshtë kushton sa ”qimet e kokës”. /AlpeGossip.al