“E kam pëlqyer që kur isha i vogël…”/ Graciano Tagani rrëfen për herë të parë afeksionin për kolegen e tij - AlpeGossip
“E kam pëlqyer që kur isha i vogël…”/ Graciano Tagani rrëfen për herë të parë afeksionin për kolegen e tij

“E kam pëlqyer që kur isha i vogël…”/ Graciano Tagani rrëfen për herë të parë afeksionin për kolegen e tij

Balerini i njohur Graciano Tagani ka qenë i ftuar në emisionin “Thumb” me Aulonën dhe Fatmën.

Ai ka dhënë mendimin e tij për disa prej vajzave të ekranit. Gazetarja e ka pyetur për Klaudia Pepën, Ana Likën, Françeska Jaçen, por kur rradha erdhi tek Adel Lami ai rrëfeu diçka që ndoshta nuk e keni ditur më parë.

“Është vajza që unë kam pasur afeksion kur kam qenë adoleshent”.- ka treguar Graciano, duke na prezantur kështu me pëlqimet e afeksionet e tij që prej adoleshencës.

Thumb 17 mars pjesa 2

Graciano Tagani zbulon se perse u largua nga Tv Klan dhe si i ka marredheniet me Albi Nakon. Per ke nga koleget e tij ka patur afeksion balerini? Kete jave Aulona dhe Fatma kane bere "audicion" per spikere lajmesh ne ABC News. Cila prej tyre e ka fituar sfiden?

Posted by Blitz.al on Samstag, 17. März 2018