DIKUR SHOKË TË NGUSHTË/ Stresi i zhgënyer me Getoarin: Jeta më ka vërtetuar që nuk ka shok besnik – AlpeGossip
DIKUR SHOKË TË NGUSHTË/ Stresi i zhgënyer me Getoarin: Jeta më ka vërtetuar që nuk ka shok besnik

DIKUR SHOKË TË NGUSHTË/ Stresi i zhgënyer me Getoarin: Jeta më ka vërtetuar që nuk ka shok besnik

Stresi i është kthyer në “Big Brother VIP Kosova” raportit me Getoarin.

“Kam mendu që nuk ka dost më të mirë se Geti, s’ka bre. E kam lënë shpirtin në të. Ama kur kam parë momentet e vëllait, që vëllai…” – është shprehur ai në një bisedë me Xhuli Nurën dhe Getinjon.

Stresi dhe Getoar Selimi dikur ishin miq shumë të mirë, por marrëdhënia e tyre ndryshoi dhe madje Geti u bë pjesë e diss-ave të Stresit. “Marre nuk tvjen i thu vetit ma i madhi nven. I dole Ledrit dëshmitar ngjyq tash pse be po rren”, thoshte Stresi në projektin “Po foli i fundit”.