HABIT ME DEKLARATËN/ Bruno: Mund të shkoj edhe 10 raunde në seks dhe nuk mburrem – AlpeGossip
HABIT ME DEKLARATËN/ Bruno: Mund të shkoj edhe 10 raunde në seks dhe nuk mburrem

HABIT ME DEKLARATËN/ Bruno: Mund të shkoj edhe 10 raunde në seks dhe nuk mburrem

Ish konkurrenti i “Për’puthen”, Bruno Shemsho i ftuar në “Expuls” nga Ronaldo Sharka në RTV Ora, foli edhe për jetën private dhe marrëdhëniet intime. Bruno nuk kurseu thumbat për meshkujt që flasin lart e poshtë për performacë të mirë seksuale.

“Mua më shijon seksi në çdo vakt. Kur të vi e kur të me vi. Marrëdhëniet në një natë nuk i numëroj dhe nuk jam nga ata tipa që krenohem se shkoj 7-8 raunde. Mund të shkoj edhe në 10 por edhe të lëshon shpirti në fushë”, u shpreh ai.