VEND PËRRALLOR/ Ja ku po i kalon pushimet Egzona pas mbarimit të “Big Brother VIP” (FOTO) – AlpeGossip
VEND PËRRALLOR/ Ja ku po i kalon pushimet Egzona pas mbarimit të “Big Brother VIP” (FOTO)

VEND PËRRALLOR/ Ja ku po i kalon pushimet Egzona pas mbarimit të “Big Brother VIP” (FOTO)

Egzona Rafuna prej vitesh është pjesë e televizionit publik në Kosovë, “RTK”.

Rafuna, ka punuar storie për programe të ndryshme, intervista, etj. Vitet e fundit ka edhe programin e saj që e drejton bashkë me Arbër Zeka, e që ritullohet “N’Za”.

Fama e vërtet Egzones i erdhi kur ajo u bë pjesë e “Big Brother Albania VIP”, ani pse aty qëndroj një kohë shumë të shkurtër, shkruan “Kosovarja”.

Pas kësaj eksperience të bukur dhe stresuese njëkohësisht, Egzona ka shkuar në Zvicër dhe po pushon në këtë vend të mrekullueshem.