“B**HA JASHTË, GJOKSI JASHTË”/ Komentet pikante të ditës. Ja si fansat “thumbojnë” VIP-at – AlpeGossip
“B**HA JASHTË, GJOKSI JASHTË”/ Komentet pikante të ditës. Ja si fansat “thumbojnë” VIP-at

“B**HA JASHTË, GJOKSI JASHTË”/ Komentet pikante të ditës. Ja si fansat “thumbojnë” VIP-at

Edhe për ditën e sotme ashtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Maruna Vjollca ka postuar një foto së fundmi nga pushimet e saja e shtrire ne krevat ku duket mjaftë tërheqëse. Por kjo foto buk i ka shpëtruar komenteve të shumta të ndejekëseve, një koment që ra nëbsy ishte: Dhe kjo dhëmbët si të gomarit i ka vënë shumë të mëdhaja. Ndjekësa e thumbon pasi mendon se dhëmbët e moderatores janë të medha sa të gomarit.

Gjithashtu edhe motra e Marinës, Luana Vjollca ka postuar një foto me bady e ulur në gjunjë ku duket mjaft “sexy”. Kjo foto ka patur shumë komente pozitive por edhe negative. Në sy ra kimenti epik nga ndjekësi që i shkruan: Se ku e ke bukurinë ti një zot e di. B*tha përjashta gjoksi përjashta dhe kimentet o yll. Vari ka*in njerëzve që të komentojnë ty se si gjirafë ke dal aty, po njerëzit aq dinë kur shogin pak b*thë jashtë  klb o Rrush Hahah.  Ky ishte kimenti më epik dhe thumbues nga ndjekësi i cili mendon se moderatorja nuk është e bukur dhe se njerëzit që i komentojnë asaj aq dinë dhe venë i bëjnë komente.

Tayna ka postuar një foto në plazh ku duket mjaft bukur. Komentet në foton e këngëtares qenë të shumta por njëri që ra në sy dhe më pikanti ishte nga ndjekësja ku i shkruan: Gojën si gomari te shreku. Ndjekësja mendon se këngëtarja e ka gojen shumë të madhe dhe e krahëson me gomatin tek kukullat me Shrekun./ Alpe.Gossip