Ish menaxheri i BabaStars jep mesazh të fortë duke hedhur edhe kunja (FOTO) – AlpeGossip
Ish menaxheri i BabaStars jep mesazh të fortë duke hedhur edhe kunja (FOTO)

Ish menaxheri i BabaStars jep mesazh të fortë duke hedhur edhe kunja (FOTO)

Ish menaxheri i BabaStars i cili këtë detyrë po e ushtron larg këtij grupi ka përçuar një mesazh të fortë nëpërmjet një fotografie.
Në imazhin e postuar në Instagram shihet me gruan e tij dhe vajzën.

Aty Albert Krasniqi ka treguar se pavarësisht se jeta e ka sprovuar me gjëra të ndryshme, familjen e tij të shenjtë e ka mbajtur larg konflikteve.

‘’Me shum sene u sfidova n’jet po familjen gjithmon e mbajta larg prej gjithqka qe e demton… sepse i du me zemer, nuk i du per publik dhe nuk ju premtova kur diqka ma shum se qe muj me ju ofru..’’, ishn fjalët e tij.

Kujtojmë se Alberti sa ishte pjesë e BabaStars e ka pasur një konflikt të ashpër me reperin Noizy i cili përfundoi me të shtëna armësh dhe sot dyshja kanë lënë anash inatet dhe janë pajtuar.