Marina e “kërcënoi” se do e hiqte nga puna, Big mama ka diçka për ti thënë: Po pse moj… (FOTO) – AlpeGossip
Marina e “kërcënoi” se do e hiqte nga puna, Big mama ka diçka për ti thënë: Po pse moj… (FOTO)

Marina e “kërcënoi” se do e hiqte nga puna, Big mama ka diçka për ti thënë: Po pse moj… (FOTO)

Ditën që lamë pas shumë media thanë që pati një thyerje në mes të prezantueses Marina Vjollca dhe këngëtares Big Mama.
Madje thuhej që Marina i kishte thënë Big Mamës ta qepte gojën se të pushoj nga puna

Por përmes një postimi në llogarinë personale të Big Mama ky lajm përgënjeshtrohet si jo i vërtetë.
“Pse moj Marina më the ashtu, e kanë vendos me na hut në sher, po se kan pa at ditë kurr love u o engjëll o njeriu më i mir në botë” kishte shkruar Big Mama në këtë postim.