ISH TË DASHURAT JANË MARTUAR E KRESHA MBETI BEQAR/ Ja çfarë thotë reperi shqiptar për to – AlpeGossip
ISH TË DASHURAT JANË MARTUAR E KRESHA MBETI BEQAR/ Ja çfarë thotë reperi shqiptar për to

ISH TË DASHURAT JANË MARTUAR E KRESHA MBETI BEQAR/ Ja çfarë thotë reperi shqiptar për to

Reperi i njohur shqiptar, Mc Kresha është ende beqar dhe këtë e ka zbuluar në emisionin “Why Not” në Ora News. Gjatë bisedës me moderatoren Roza Lati, në studio hyri bukuroshja Gena për ti bërë Kreshës disa pyetje me spec.

Një prej tyre lidhej me ish-të dashurat e tij, të cilat janë martuar që të gjitha.

Gena: Çuditërisht të gjitha femrat që ke pasur janë martuar. Si ka mundësi?

Mc Kresha: Unë do të thoja bukurisht, jo çuditërisht.

Gena: Nuk ju pengon.

Mc Kresha: Jo, përkundrazi.

Ups! Kush është kjo vajzë që po josh Kreshën?

Ups! Kush është kjo vajzë që po josh Kreshën? #oranews #whynot #rozalati

Gepostet von Ora News am Sonntag, 13. Januar 2019