THUHEJ SE DIKUR ISHIN TË DASHUR/ Justin Bieber publikon foton epike me Kendall Jenner – AlpeGossip
THUHEJ SE DIKUR ISHIN TË DASHUR/ Justin Bieber publikon foton epike me Kendall Jenner

THUHEJ SE DIKUR ISHIN TË DASHUR/ Justin Bieber publikon foton epike me Kendall Jenner

Coachella’ është një nga eventet më të rëndësishme në Amerikë, ku pothuajse të gjithë VIP-at zgjedhin të marrin pjesë me veshjet e tyre karakteristike. Të gjithë janë dukë u ‘përgatitur’ dhe po e presin me padurim fillimin e festivalit, ndër to dhe Justin Bie ber. Ai ka publikuar së fundmi në ‘Instagram’ një foto ku duket pranë Kendall Jenner në ‘Coachella-n’ e vitit 2015. “Coachella bën mirë të jetë kaq e bukur”, shkruan Justin në foto. Sigurisht, nuk munguan komentet nga bashkëshortja e tij, Hailey dhe nga vetë Kendall. Kujtomë që gjatë këtij viti, Justin dhe Kendall thuhej se po përjetonin një romancë, por mesa duket ato thjesht kanë pasur një miqësi të ngushtë.