DUKEN TË LUMTUR/ Pamela Anderson ribashkohet me të dashurin 18 vite më të ri – AlpeGossip
DUKEN TË LUMTUR/ Pamela Anderson ribashkohet me të dashurin 18 vite më të ri

DUKEN TË LUMTUR/ Pamela Anderson ribashkohet me të dashurin 18 vite më të ri

Aktorja, Pamela Anderson dhe futbollisti i njohur, Adil Rami mesa duket kanë vendosur që të rikthehen sërish bashkë, pas 6 muajsh ndarje.

Sipas “TMZ”, prej disa javësh çifti është rikthyer bashkë dhe duken shumë të lumtur pranë njëri tjetrit.

Sipas burimeve, futbollisti po e largon Pamelen nga miqtë dhe familja e saj, si dhe nga jeta e natës apo nga festat, pasi nuk bëjnë më për të.

Kujtojmë se futbollisti është 18 vjet më i ri se Pamela, por mesa duket kjo nuk është aspak një pengesë për ta.