WOW! Shikoni sa e bukur do të duket Luana në klipin e saj më të ri (VIDEO) – AlpeGossip
WOW! Shikoni sa e bukur do të duket Luana në klipin e saj më të ri (VIDEO)

WOW! Shikoni sa e bukur do të duket Luana në klipin e saj më të ri (VIDEO)

Luana Vjollca është një prej femrave më të komentuara të showbizit shqiptar, e cila tërheq vëmendjen me format e saj bombastike dhe pozat seksi në Instagram.

Një muaj më parë bukuroshja lajmëroi të gjithë ndjekësit e saj se është duke punuar për një projekt të ri, i cili pritet të lançohet shumë shpejt. Për të gjithë ata që ishin kuriozë, grimierja e saj ka publikuar në Instagram një video se si do të duket Luana në klipin e ri.

Ajo shfaqet mjaft seksi, me flokët e fryrë dhe plot onde, të mbedhura në pjesën e sipërme të kokës, teksa hedh sytë tek kamera dhe largohet.