NUK NJIHEN! Ja si dukeshin Dj Blunt dhe Real 1 para shumë vitesh (FOTO) – AlpeGossip
NUK NJIHEN! Ja si dukeshin Dj Blunt dhe Real 1 para shumë vitesh (FOTO)

NUK NJIHEN! Ja si dukeshin Dj Blunt dhe Real 1 para shumë vitesh (FOTO)

Ata janë dy prej reperëve më të njohur e më të komentuar të showbizit shqiptar, të cilët së fundmi ndërruan edhe emrin e grupit të tyre, duke u quajtur ‘Shaolin Gang’.

Prej kohësh ata kanë rrëmbyer zemrat e publikut me këngët e tyre, mirëpo a e dini si dukeshin dy reperët shumë vite më parë? Miku i tyre, këngëtari BimBimma ka publikuar në profilin e tij një foto mjaft të vjetër ku Blunt dhe Real 1 mezi njihen.

“E mbani mend këtë? 2003 nëse nuk gabohem.”- ka shkruar ai në foton ku dy reperët duken tërësisht ndryshe, me disa vite dhe kilogramë më pak.