“DASHURI IME E PËRJETSHME”/ Jonida Vokshi dedikim special për personin e zemrës – AlpeGossip
“DASHURI IME E PËRJETSHME”/ Jonida Vokshi dedikim special për personin e zemrës

“DASHURI IME E PËRJETSHME”/ Jonida Vokshi dedikim special për personin e zemrës

Vetëm disa ditë më parë, moderatorja Jonida Vokshi zbuloi në “Xing me Ermalin” lidhjen me aktorin dhe producentin nga Kosova, Besnik Krapin dhe zbuloi ekskluzivisht se shumë shpejt ata do të kurorëzohen me martesë.

Së fundmi, ajo ka ndarë me ndjekësit në Instastory edhe një tjetër gëzim. Babai i Jonidës feston ditëlindjen dhe moderatorja i ka bërë dedikimin e bukur në Instastory.

“Ditëlindja e mbretit tim. Dashuria ime e përjetshme, gëzuar!”- shkruan Jonida në postimin e saj.