NË PRITJE TË ËMBËL/ Klea Huta fotografohet për herë të parë me barkun e rrumbullakosur – AlpeGossip
NË PRITJE TË ËMBËL/ Klea Huta fotografohet për herë të parë me barkun e rrumbullakosur

NË PRITJE TË ËMBËL/ Klea Huta fotografohet për herë të parë me barkun e rrumbullakosur

Prej disa ditësh Klea Huta ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave për lajmin e shtatzënisë. Ndonëse vetë Klea ose Elgiti nuk e kanë konfirmuar publikisht, burimet pranë çiftit kanë bërë të ditur se ata janë duke pritur fëmijën e tyre të parë dhe janë shumë të lumtur që do bëhen prindër.

Klea gjatë kësaj kohe i ka rralluar daljet publike, mirëpo ftesën për në ditëlindjen e Kiara Titos nuk e ka refuzuar. Nga festa, “Xing.al” ju sjell një foto ku Kleas i duket qartë barku i fryrë, ndonëse është munduar ta fshehë pas fustanit të gjerë.

Në sy bie edhe nuri i bukur që Kleas i ka rënë nga shtatzënia./Xing.al