Shikoni sa është rritur vajza e Kastro Zizos, ai i thërret asaj… (FOTO) – AlpeGossip
Shikoni sa është rritur vajza e Kastro Zizos, ai i thërret asaj… (FOTO)

Shikoni sa është rritur vajza e Kastro Zizos, ai i thërret asaj… (FOTO)

Kantautori Kastro Zizo ka publikuar foto të dy fëmijëve të tij Dankan dhe Nia.
Foto e parë Dankan është mjaft i vogël pasi është imazh i vitit 2007, ndërkohë Nia e shohim mjaft të rritur. Ajo duket një zonjushë e vërtetë ndërsa i ati e thërret “Nia qershia”.

Kohët e fundit Kastro ka qenë mjaft aktiv në muzikë ku vetëm pak javë më parë solli bashkëpunimin e tij të dytë me këngëtaren Rea Nuhu, me të cilin ishte pjesë e festivalit të këtij viti në “Kënga Magjike”.