DEKLAROI SE NUK ËSHTË E LIDHUR/ Nuk do ta besoni se me kë po i kalon Kida pushimet e saj (FOTO) – AlpeGossip
DEKLAROI SE NUK ËSHTË E LIDHUR/ Nuk do ta besoni se me kë po i kalon Kida pushimet e saj (FOTO)

DEKLAROI SE NUK ËSHTË E LIDHUR/ Nuk do ta besoni se me kë po i kalon Kida pushimet e saj (FOTO)

Këngëtarja shumë e pëlqyer, Kida jetën private e ka ruajtur gjithnjë jashtë syrit të publikut prandaj deri më sot nuk është fotografuar kurrë krah një mashkulli apo të jetë përfolur për lidhje.

Pak kohë më parë Kida deklaroi se nuk ka qenë kurrë në një lidhje dhe pranoi se nuk ka pasur asnjëherë diçka in.time me dikë.

Edhe këtë verë Kida nuk ka lënë vend për aludime pasi pushimet po i kalon me prindërit.

Këngëtarja ka postuar një video ku tregon resortin e më pas prindërit në shezlong teksa postimin e ka shoqëruar me një zemër.