Rudina Magjistari SKUQ Encën! Shihni çfarë i thotë në emision (FOTO) – AlpeGossip
Rudina Magjistari SKUQ Encën! Shihni çfarë i thotë në emision (FOTO)

Rudina Magjistari SKUQ Encën! Shihni çfarë i thotë në emision (FOTO)

E ftuar ditën e sotme tek “Rudina”, është këngëtarja e shumë komentuar, Enca Haxhia e cila po flet për klipin më të ri “Dua” që ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve për skenat erotike.

Enca sqaroi se është keqkuptuar në media fakti që ajo ka një histori të tillë personale dhe se nuk ka djegur një vilë siç është përfolur.

Gjatë intervistës, Rudina pyeti Encën mbi suksesin e këngës duke përmendur që ajo i plotëson të gjitha kriteret pse publiku e pëlqen sepse ka jo vetëm talent, por është edhe e bukur.

“Po skuqem”, tha Enca duke qeshur pasi Rudina i tha se është e bukur ndërsa në fillim të emisionit ajo i kishte sjellë moderatores një buqetë me lule.