Vetëm një muaj të lidhur, çifti i fashmëm i aktorëve turk merr vendimin e papritur: Do bëjmë dasmë surprizë – AlpeGossip
Vetëm një muaj të lidhur, çifti i fashmëm i aktorëve turk merr vendimin e papritur: Do bëjmë dasmë surprizë

Vetëm një muaj të lidhur, çifti i fashmëm i aktorëve turk merr vendimin e papritur: Do bëjmë dasmë surprizë

Historia e tyre e dashurisë u bë publike pak javë më parë, kur çifti i famshëm i aktorëve turk u fotografua dorë për dorë në një nga qendrat tregtare në Stamboll.

Ndërsa ka kaluar vetëm një muaj nga lidhja e tyre, duhet se Seçkin Özdemir dhe Demet Özdemir janë më të dashuruar se kurrë.

Nga Bebek, ku ndodhen për pushime, çifti u pyet nga mediat turke nëse kanë në plan të bëjnë një dasmë surprizë.

“Ne jemi shumë të lumtur dhe rastëria deshi që të kemi të njëjtat mbiemra. Ne po mendojmë për martesën, sigurisht. Ndoshta do ju suprizojmë me një dasmë surprizë, veçse tani është pak herët. Tani është momenti i duhur që familjet tona të takohen. Jemi shumë të lumtur dhe të dashuruar” – tregoi Seçkin.

Në muajin shtator do të nisin dy serialet më të reja të Seçkin Özdemir dhe Demet Özdemir, të cilët priten të pushtojnë audiencën në mbarë botën.