“Rikthehet si një BISHË”/ Nuk përmbahet, publikon FOTON e sapo dal nga dushi, tregon hapur…(FOTO) – AlpeGossip
“Rikthehet si një BISHË”/ Nuk përmbahet, publikon FOTON e sapo dal nga dushi, tregon hapur…(FOTO)

“Rikthehet si një BISHË”/ Nuk përmbahet, publikon FOTON e sapo dal nga dushi, tregon hapur…(FOTO)

Klaudia Pepa prej kohësh është kthyer në balerinën më të komentuar të showbizit shqiptar ku jeta e saj private, projektet e reja, postimet në rrjete sociale, çdo gjë lidhur me të tërheq vëmendjen e ka interes për publikun.

Klaudia është shumë aktive në Instagram ku shpeshherë poston foto dhe video nga më të ndryshme. Së fundmi ajo ka publikuar një foto e sapo dal nga dushi pa make-up. E mbuluar me një peshqirë Klaudia duket mjaftë seksi dhe tërheqse./AlpeNews.al