A ishte Lori Hoxha në ditëlindjen e të dashurit të saj?! Këto FOTO e nxjerin “zbuluar”! Ajo dhe Visi po… – AlpeGossip
A ishte Lori Hoxha në ditëlindjen e të dashurit të saj?! Këto FOTO e nxjerin “zbuluar”! Ajo dhe Visi po…

A ishte Lori Hoxha në ditëlindjen e të dashurit të saj?! Këto FOTO e nxjerin “zbuluar”! Ajo dhe Visi po…

Trashëgimtarja e “Top Channel” Lori Hoxha prej 6 vitesh është në një lidhje dashurie me Vis Bajraktarin. Ata janë lidhur në një moshë shumë të vogël me njëri-tjetrin dhe kanë preferuar që romancën e tyre ta mbajnë larg vëmendjes mediatike.

Dje Visi festoi ditëlindjen e tij të 25-të dhe ka publikuar një foto në Instastory ku na tregon se po feston në vendin turistik përrallor, Saint Tropez.

Ditën e djeshme e vetmja nga motrat Hoxha e cila u duk sikur reagoi ishte Sara me anë të një postimi që bëri në Instagram u kuptua se ishte në të njëjtin vend me Visin, ndërsa Lori zgjodhi të mos reagonte.

Mirëpo sot u vu re se të tre ndodheshin në të njëjtin vend duke parë ndeshjen dhe të tre postuan story nga i njëjti ambient. Kështuqë meqë na kishte mbetur merak nëse Lori ishte me Visin ditën e lindjes së tij, ja ku e morëm përgjigjjen./AlpeNews.al/