Xheni e Big Brother tregon “Torturën e shpirtit”, kujdes nuk është Benardi (FOTO) – AlpeGossip
Xheni e Big Brother tregon “Torturën e shpirtit”, kujdes nuk është Benardi (FOTO)

Xheni e Big Brother tregon “Torturën e shpirtit”, kujdes nuk është Benardi (FOTO)

Ndonëse Big Brother është i njohur për krijimin e lidhjeve të dashurisë ndërmjet personazhe ka nga ato çifte që edhe pse kalon kohë nuk harrohen nga memoria e publikut.

Një rast i tillë është edhe ai me ish-ëve, Xheni Mhillaj dhe Benard Marashit, dyshe kjo shumë e komentuar edhe pas ndarjes dhe përfundimit të spektaklit.

Së fundmi Xheni ka bërë një postim shumë fanny në Instastory dhe ka treguar torturën e shpirtit të saj, por kujdes nuk është Benardi.

Ish-banorja e Big Brother ka blerë një qenush të vogël dhe mesa duket goxha arrakat që shkakton shumë probleme.

Ska faj Xheni, me aq rrëmujë sa bën vogëlushi vështirë të mos torturohesh.