U largua nga “Proçesi sportiv”/ Ja emisioni që do të prezantojë tani Edi Manushi (FOTO) – AlpeGossip
U largua nga “Proçesi sportiv”/ Ja emisioni që do të prezantojë tani Edi Manushi (FOTO)

U largua nga “Proçesi sportiv”/ Ja emisioni që do të prezantojë tani Edi Manushi (FOTO)

Dy muaj më parë, moderatori i njohur i ‘Proçesit sportiv’, Edi Manushi, deklaroi publikisht se do të hiqte dorë nga emisioni ku kishte prezantuar prej vitesh, për t’ja lënë stafetën brezave të rinj.
Megjithëse deklaroi largimin e tij, moderatori është fotografuar në shoqërinë e dy moderatoreve, Fjoralba Ponarit dhe Nevina Shtyllës, e cila së fundmi do ti bashkohet ‘Proçesit sportiv’.

Kryeredaktori i emisionit, Glenti Nallbani, ka publikuar foton e Manushit, ku ka shkruar “Ëndrra e Manushit u realizua. Një bjonde dhe një brune.”, duke lënë të kuptohet se moderatorin do ta shohim sërish këtë sezon të ri në ‘Proçesin sportiv’.