Viola Spiro nis pushimet dhe nuk e shoqëron ai që po mendonit (FOTO) – AlpeGossip
Viola Spiro nis pushimet dhe nuk e shoqëron ai që po mendonit (FOTO)

Viola Spiro nis pushimet dhe nuk e shoqëron ai që po mendonit (FOTO)

Shumë nga vajzat e ekranit i kanë nisur pushimet verore tashmë.

Njëra ndër to është edhe Viola Spiro. Moderatorja simpatike i është larguar pluhurit dhe zhurmës së Tiranës me destiancion jugun e Shqipërisë. Por nëse të gjithë po mendonit se personi që e shoqëronte ishte partneri i saj me të cilin u ribashkua pasi ai doli nga burgu, gaboheni. Viola ndodhet në shoqërinë e modeles Kristina Baki dhe kjo duket në fotot e publikuara prej saj.