“ISHALLA KTHEHET…”/ Meritoni-Gracianos: Mos ma përmend Ilnisën, se do të përmend Argjirën – AlpeGossip
“ISHALLA KTHEHET…”/ Meritoni-Gracianos: Mos ma përmend Ilnisën, se do të përmend Argjirën

“ISHALLA KTHEHET…”/ Meritoni-Gracianos: Mos ma përmend Ilnisën, se do të përmend Argjirën

Teksa Mjekiqi dhe Graciano Tagani po qëndron në ambientet e shtëpisë së shtëpisë së “Big Brother VIP3”, janë në një debat me njëri-tjetrin.

Shkak është bërë një fjalë e thënë para balerinit e cila e revoltoi shumë moderatorin.

“Ishalla kthehet Ilnisa!”– u shpreh Graciano, ndërsa përballë tij qëndron Meritoni i cili e ka ‘paralajmëruar’ Gracian që nëse ky i fundit vazhdon të përmendi Ilnis, e cila momentalisht ndodhet jashtë shtëpisë, ai do të veçojë të përmendi Argjirën, ish. -partneren e Gracianos.

“Po përse e përmend Ilnisën o vëlla? Përse? po të intereson ty? Për çfarë e përmend, të kam thënë 1000 herë të mos përmendësh! O zotëri, të kam thënë mos ma përmend sepse të përmendi Argjirën! Të kam kërkuar të mos përmendësh!”- u shpreh kështu Meritoni-Gracianos e ndërsa ky i fundit u duk sikur ‘nuk i interesonin’ fjalët e banorit.