U “VERBUAM” FARE/ VIP-et që adhurojnë këto veshjet vezulluese. Nga Luana tek… (FOTO) – AlpeGossip
U “VERBUAM” FARE/ VIP-et që adhurojnë këto veshjet vezulluese. Nga Luana tek… (FOTO)

U “VERBUAM” FARE/ VIP-et që adhurojnë këto veshjet vezulluese. Nga Luana tek… (FOTO)

Vajzat e ekranit mundohen që gjithnjë të jenë një hap me të rejat më të fundit nga moda dhe mesa shohim nga daljet e tyre gjithnjë ia arrijnë.

Përmes të rejave të fundit nga moda si dhe koleksioneve të reja të dizajnerëve më të kërkuar të botës shohim se një nga trendet ka të bëjë me veshjet “vezulluese”.

E shumë thjesht shohim se jo pak nga vipet tona i kanë veshur ato.

Nga Luana Vjollca tek Kida , AlpeNews.al ju prezanton e vipet që nuk u “shpeton” gjë nga më të rejat e modës:

Ronela Hajati

Dhurata Dora

Alketa Vejsiu

Kida

Luana Vjollca

Orinda Huta

/AlpeNews.al