DO JETË MADHËSHTORE/ Zbulohet kur do e mbajnë dasmën Armina dhe Shkëlzeni (FOTO) – AlpeGossip
DO JETË MADHËSHTORE/ Zbulohet kur do e mbajnë dasmën Armina dhe Shkëlzeni (FOTO)

DO JETË MADHËSHTORE/ Zbulohet kur do e mbajnë dasmën Armina dhe Shkëlzeni (FOTO)

Prej kohësh përflitej se Armina dhe Shkëlzeni do bënin dasmë këtë vit. Mirëpo Armina e ftuar në “Shiko kush luan” deklaroi se dasma nuk do bëhet sepse ende nuk është organizuar. Gjërat kanë ndryshuar dhe mesa duket çifti i ka vendosur gjërat në vijë dhe janë gati.

Agjenti i emisionit “Thumb on” ka zbuluar se Armina dhe Shkëlzeni do martohen këtë pranverë.

Dasma do të mbahet në Itali dhe pritet të jetë madhështore e me shumë të ftuar VIP.