SHKËLQEN! Miriam Cani shfaqet për herë të parë pas lindjes së djalit (FOTO) – AlpeGossip
SHKËLQEN! Miriam Cani shfaqet për herë të parë pas lindjes së djalit (FOTO)

SHKËLQEN! Miriam Cani shfaqet për herë të parë pas lindjes së djalit (FOTO)

Muajin e kaluar Miriami dhe Albani u bënë prindër për herë të dytë. Këngëtarja solli në jetë një djalë të cilit çifti i vendosën emrin e veçantë Duam, si titulli i këngës së tyre.

Mëngjesin e sotëm, Miriami ka postuar foton e parë pas lindjes ku shkëlqen e tëra.

“Mirëmëngjes”, shkruan Miriami krah kësaj fotoje ku ka marrë komplimenta të shumta.

Miriami dhe Albani treguan se emri i vogëlushit është shumë i veçantë jo vetëm sepse është titulli i këngës së tyre, por edhe inicialet e emrave të tyre si prindër janë në mes të bashkimit të dy emrave të vogëlushëve DU-AM-ELI, si një shtyllë ku ata mund të mbështeten gjithmonë.