DALIN PAMJET/ Kjo është supervila që Mbretëresha i dhuroi Meghan Markle-it dhe Prince Harry-t (FOTO) – AlpeGossip
DALIN PAMJET/ Kjo është supervila që Mbretëresha i dhuroi Meghan Markle-it dhe Prince Harry-t (FOTO)

DALIN PAMJET/ Kjo është supervila që Mbretëresha i dhuroi Meghan Markle-it dhe Prince Harry-t (FOTO)

Pas martesës, Meghan Markle dhe Prince Harry do të zhvendosen në vilën e tyre të re. Ata po kalojnë ditët e fundit në Pallatin Mbretëror pasi mbretëresha Elizabet i ka bërë çiftit të ri, dhuratën superluksoze.

Bëhet fjalë për një mini-rezidencë e cila nuk ndodhet shumë larg “Pallatit Mbretëror”, megjithatë është mjaftueshëm që dyshja të jetojnë në privatësi. Vila është e karakterizuar nga stili greko-egjiptian dhe në çdo moment të ditës është e ekspozuar nga dielli i butë i Anglisë. Shumë kanë hamendësuar se kjo ndarje e tyre lidhet edhe me faktin që dukesha është shtatzënë, por kjo nuk është konfirmuar ende