DIKUR “ÇMENDESHIT” PËR TO/ Ja si duken sot aktorët e “Rebelde” (FOTO) – AlpeGossip
DIKUR “ÇMENDESHIT” PËR TO/ Ja si duken sot aktorët e “Rebelde” (FOTO)

DIKUR “ÇMENDESHIT” PËR TO/ Ja si duken sot aktorët e “Rebelde” (FOTO)

Telenovela e ‘Rebelde’ është transmetuar në Shqipëri në vitin 2008 dhe në atë kohë ka thyer rekorde shikueshmërie. Të gjithë të rinjtë ishin fiksuar pas saj, madje shpesh imitonin veprimet e aktorëve. Në vitin 2008 të gjithë dëshironin të jetonin në kolegj, pasi e mendonin jetën po aq të bukur sa shfaqej në telenovelë. Aktorët më kryesorë të ‘Rebelde’ ishin: ‘Roberta’, ‘Diego’, ‘Migel’, ‘Mia’, ‘Lupita’ dhe ‘Vico’.

Sot pas 10 vitesh nga transmetimi, jeta e aktorëve ka ndryshuar shumë dhe të gjithë e dimë që grupi “RBD” është shpërndarë. Nëpërmjet fotove të mëposhtme po ju tregojmë si kanë qenë dhe si janë sot aktorët e telenovelës.