“FËRKOJINI MIRË SYTË”/ Afërdita Dreshaj tregon shtëpinë e saj super LUKSOZE (FOTO) – AlpeGossip
“FËRKOJINI MIRË SYTË”/ Afërdita Dreshaj tregon shtëpinë e saj super LUKSOZE (FOTO)

“FËRKOJINI MIRË SYTË”/ Afërdita Dreshaj tregon shtëpinë e saj super LUKSOZE (FOTO)

Afërdita Dreshaj ka një shtëpi luksoze në SHBA.

Kohë më parë ajo kishte ndarë fotografitë e “shtëpisë së re” me ndjekësit e saj.

Nuk dihet nëse ky objekt i ri i banimit ku do qëndrojë bukuroshja është blerë apo thjesht është marrë me qera për një periudhë të caktuar.

Shtëpia duket të jetë në një zonë “të të pasurve” dhe rrethuar nga luksi.