XHEPA DHE NGJYRA TË FORTA/ Fendi prezanton trendin “e çuditshëm” të çantave (FOTO) – AlpeGossip
XHEPA DHE NGJYRA TË FORTA/ Fendi prezanton trendin “e çuditshëm” të çantave (FOTO)

XHEPA DHE NGJYRA TË FORTA/ Fendi prezanton trendin “e çuditshëm” të çantave (FOTO)

Koleksioni i Karl Lagerfeld për vitin 2019 përmban xhepa gjigantë, siç shihet në artikujt gjithashtu dhe aksesorë të  gatshëm.

Çantat  të markës  Fendi u prezantuan në  “runway show”. Pas kthimit të suksesshëm të çantës  “çorape” Dior, Fendi sjell përsëri stilin  “Baguette”. Marka e njohur  italiane na zbuloi trendin e ri të çantave, të cilat janë me shumë xhepa duke e bërë më praktike dhe me ngjyra të forta.

Xhepat janë të vogla dhe të shumta,të cilat mund të mbajnë telefon, çelësa dhe karta.