“HEROI IM, BABI IM..."/ Urimi emocionues që i bën Blero të atit. (FOTO) - AlpeGossip
“HEROI IM, BABI IM…”/ Urimi emocionues që i bën Blero të atit. (FOTO)

“HEROI IM, BABI IM…”/ Urimi emocionues që i bën Blero të atit. (FOTO)

Këngëtari Blero Muharremi është shumë i ndjekur nga fansat në rrjetet sociale.

Ai ndan çdo ditë me ta fotografi të ndryshme nga jeta e përditshme, shpesh edhe duke ekspozuar personat nga familja.

YOU CAN NEVER BE OVERDRESSED OR OVEREDUCATED @afronadika @valdrinsahitiofficial 😊

A post shared by bleromuharremi (@bleromuharremi) on

Së fundmi, këngëtari vendosi të publikojë një fotografi me babanë e tij në InstaStory, e rastin e ditëlindjes së tij.

Në mbishkrimin e fotografisë, Blero i bën një dedikim emocionues të atit, duke e quajtur hero.

“Heroi im, babi. Urime ditëlindja. Të dua babi”, janë fjalët e këngëtarit drejtuar të atit.

Blero përndryshe ka qenë mjaft aktiv këtë verë me koncerte dhe prurje të reja muzikore.

Në muajt në vazhdim, ai pritet të sjellë për fansat këngën e tij më të re.