7 LLOJET E ÇANTAVE QË DO TË JENË TREND KËTË SEZON/ Nga çantat “kuti” deri te… (FOTO) – AlpeGossip
7 LLOJET E ÇANTAVE QË DO TË JENË TREND KËTË SEZON/ Nga çantat “kuti” deri te… (FOTO)

7 LLOJET E ÇANTAVE QË DO TË JENË TREND KËTË SEZON/ Nga çantat “kuti” deri te… (FOTO)

Jemi shumë pranë sezonit të vjeshtës dhe kjo do të thotë që është koha të bëjmë  një shopping “serioz”.

Nga çantat “kuti” e deri te ato me logo e me pelush, këto do të jenë 7 trendet e ardhshme të çantave me atë cilat do të “fiksoheni” këtë sezon:

1) Çanta “kuti”

Çantat në forma të pazakonta janë mënyra më e mirë për të shkëlqyer këtë sezon.

2) Çanta  të mbuluara me pelush

Palltot nuk do të jenë të vetmet gjëra me pelush qe do të blini këtë sezon.Bëni pak vend në garderobën tuaj për këto çanta të cilat mund të jenë si me detaje të vogla pelushi ashtu dhe të mbuluara tërësisht.

 

 3) Cantat me një mbajtëse të vogël

Çanta që kanë vetëm një rrip të vogël e mbahen në dorë.

 

 

4) Çantat e stërmëdha

Çantat e vogla ishin shumë trendi këto kohë por ka ardhur momenti që në garderobën tuaj të ketë dhe disa çanta të stërmëdha.Këto çanta e bëjnë jetën shumë të thjeshtë pasi janë mjaft praktike.

5) Çantat me lidhëse

Këto çanta do ju bëjnë të dukeni shumë cool!

6) Çantat me logot e brandeve

Logomania do të rikthehet sërish!

7) Çantat me rrip në bel

Kjo lloj çante u përshtatet në mënyrë perfekte të gjithë stileve të modës.

Përgatiti: AlpeNews.al