TEK SHTËPIA E VJETËR/ Blendi Fevziu publikon foton e veçantë me vajzën dhe babain – AlpeGossip
TEK SHTËPIA E VJETËR/ Blendi Fevziu publikon foton e veçantë me vajzën dhe babain

TEK SHTËPIA E VJETËR/ Blendi Fevziu publikon foton e veçantë me vajzën dhe babain

Blendi Fevziu është një nga gazetarët më të suksesshëm  në Shqipëri që  ka arritur të ketë audiencë të lartë më një emission prej 20 vitesh.

Por përveç jetës profesionale, jeta personale e gazetarit merr gjithnjë një vëmendje të veçantë.

Së fundmi Fevziu ka postuar foton e veçantë ku shfaqet vajza  evogël e Blendit së bashku me gjyshin e saj, babin e  Blendit.

Alis si gjithnjë e ëmbël mes babit dhe gjyshit, tek shtëpia  e vjetër, ashtu sikurse shkruan edhe Blendi. /AlpeGpssip.al

View this post on Instagram

Alis Me gjyshin tek shtepia e vjeter.

A post shared by Blendi Fevziu (@blendifevziu) on