I MBANI MEND LUPÇEN DHE KATERINËN? Ja çfarë ka ndodhur me çiftin e “Big Brother” (FOTO) – AlpeGossip
I MBANI MEND LUPÇEN DHE KATERINËN? Ja çfarë ka ndodhur me çiftin e “Big Brother” (FOTO)

I MBANI MEND LUPÇEN DHE KATERINËN? Ja çfarë ka ndodhur me çiftin e “Big Brother” (FOTO)

Me siguri të gjithë e mbani mend çiftin Katerina dhe Lupçe nga “Big Brother 9”, spektakël nga i cili u bënë të famshëm.
Ka kaluar 2 vite dhe Lupçe e Katerina vazhdojnë lidhjen e tyre dhe janë shumë të lumtur bashkë.

Çifti janë shumë aktiv në rrjete sociale dhe postojnë foto nga përditshmëria ose rastet e veçanta siç ishte dita e djeshme pasi Katerina festoi ditëlindjen.

Ish-banorja mbushi 22 vjeç dhe Lupçe i kishte bërë dhuratë një unazë.

Katerina e zbuloi me një postim në Instastory ku falenderon Lupçen dhe shkruan se është surpriza më e bukur.