GJOKSI NË PLAN TË PARË/ Enca "tërbon" ndjekësit me foton provokuese (FOTO) - AlpeGossip
GJOKSI NË PLAN TË PARË/ Enca “tërbon” ndjekësit me foton provokuese (FOTO)

GJOKSI NË PLAN TË PARË/ Enca “tërbon” ndjekësit me foton provokuese (FOTO)

Enca është një ndër këngëtaret më te komentuara për pjesën fizike. Këngëtarja është shumë aktive në rrjetet sociale duke ndarë me fansat foto të ndryshme dhe shpesh edhe provokuese.

Pas suksesit të këngës ” Dua” Enca po vijon me kocertet ,duket se ajo ka zgjedhur një veshje seksi dhe joshëse për të performuar në skenë.

 

E veshur në të zeza komplet Enca nxjerrë në planë të parë gjoksin bombastik duke tërhequr vëmendjen e gjithë ndjekësve në instagram.