A KA ZYRTARIZUAR LIDHJEN ME MARK FRROKUN? Rudina Dembacaj ngjall dyshimet me foton e fundit (FOTO) – AlpeGossip
A KA ZYRTARIZUAR LIDHJEN ME MARK FRROKUN? Rudina Dembacaj ngjall dyshimet me foton e fundit (FOTO)

A KA ZYRTARIZUAR LIDHJEN ME MARK FRROKUN? Rudina Dembacaj ngjall dyshimet me foton e fundit (FOTO)

Rudina Dembacaj dhe ish-deputeti Mark Frroku janë një ndër çiftet më të komentuar të showbiz-it.

Aktorja e njohur e humorit dhe moderatorja Dembacaj herë pas here na zbulon më shumë rreth jetës së saj private dhe se si po i kalon këto ditë në karantinë së bashku me Markun.

Ditën e sotme moderatorja ka postuar një video në Instagram ku tregon një unazë me gur të cilën e ka vendosur tek gishti i fejesës.

Mos ndoshta Rudina dhe Mark Frroku e kanë çuar në një hap më tej lidhjen e tyre, duke u fejuar?! Kjo mbetet pët t’u zbuluar në vazhdim.foto galeri

(BalkanWeb)