“DO FLEJKA ME NJË TJETËR BURRI YT”/ Aulona Musta i përgjijget ndjekëses: E bëri që dje… (FOTO) – AlpeGossip
“DO FLEJKA ME NJË TJETËR BURRI YT”/ Aulona Musta i përgjijget ndjekëses: E bëri që dje…  (FOTO)

“DO FLEJKA ME NJË TJETËR BURRI YT”/ Aulona Musta i përgjijget ndjekëses: E bëri që dje… (FOTO)

Aulona Musta është një nga moderatoret shqiptare më në qendër të vëmendendjes.

 2 fiskimet e saj:  Palestra dhe rrjetet sociale e kanë bërë shpesh p[ersonazhin më të përfoluar në media.

Së fundmi ajo ka ndrsyhuar look, ku shfaqet me flokë balluke, të cilat I japin një pamje mjaft të këndshme.

Por nuk ka munguar komneti I një prej ndjeksëve që I thotë se burri I saj  sonte do të flejë më një tjetër.

Ajo  e ka në fakt fjalën pikërisht për Aulonën.

Por Aulona i përgjigjet duke i thënë që flejti që mbrëmë.