Këtë veshje duhet ta ketë patjetër çdo grua shtatzënë (FOTO) – AlpeGossip
Këtë veshje duhet ta ketë patjetër çdo grua shtatzënë (FOTO)

Këtë veshje duhet ta ketë patjetër çdo grua shtatzënë (FOTO)

Identifikohet si një ndër femrat më të bukura në botën e showbizz-it dhe këtë titull e mban me nder.

Bëhet fjalë për aktoren Miranda Kerr e cila këtë të enjte është fotografuar në Los Angeles, gjatë një eventi të Louis Vuitton, nën shoqërinë e bashkëshortit të saj, Evan Spiegel.

Aktorja 34-vjeçare është në pritje të ëmbël, dhe pavarësisht kësaj ajo duket e mahnitshme.

E veshur me një fustan të gjatë ngjyrë të zi, Miranda duket e mrekullueshme.

Ëngjëlli i Victoria’s Secret, do të bëhet nënë për herë të dytë.