Rita Ora dhe Bebe Rexha e mërzisin/ Dua Lipa ikën nga festa (FOTO) – AlpeGossip
Rita Ora dhe Bebe Rexha e mërzisin/ Dua Lipa ikën nga festa (FOTO)

Rita Ora dhe Bebe Rexha e mërzisin/ Dua Lipa ikën nga festa (FOTO)

U mbajt mbrëmjen e djeshme “American Music Awards”, eventi i rëndësishëm ku morën pjesë edhe këngëtaret shqiptare Rita Ora, Bebe Rexha dhe Dua Lipa. Dua dhe Bebe ishin të nominuara, por nuk arritën të merrnin asnjë çmim. Përpos veshjes së tyre në tapetin e kuq, vajzat po komentohen edhe për veprimet që ato bënë ndaj njëra-tjetrës.
Dihet tashmë që Rita dhe Dua nuk i kanë marrëdhëniet e mira e këtë e treguan edhe mbrëmjen e djeshme. Rita u bashkua me Beben dhe të dyja ja kaluan shumë mirë në shoqërinë e njëra tjetrës duke postuar edhe video.

Rita dhe Bebe e nxorrën jashtë loje Duan, duke i zhgënjyer fansat që presin t’i shohin bashkë. Teksa Rita dhe Bebe u argëtuan në shoqërinë e njëra-tjetrës, Dua shkoi të festojë me miqtë të tjerë.