ARBANA OSMANI “E THOTË TROÇ”/ Ja për çfarë i shpenzon lekët moderatorja (FOTO) – AlpeGossip
ARBANA OSMANI “E THOTË TROÇ”/ Ja për çfarë i shpenzon lekët moderatorja (FOTO)

ARBANA OSMANI “E THOTË TROÇ”/ Ja për çfarë i shpenzon lekët moderatorja (FOTO)

Moderatorja e njohur e “Dua të të bëj të lumtur” Arbana Osmani na ka zbuluar sot një sekret të vogël të sajin.  Arbana ka treguar se ku dhe për çfarë i harxhon ajo më shumë paratë.

Me anë të një fotoje ilustruese të publikuar në Instagram, lidhur me disa karakteristika të shenjës së Demit- shenja e saj e horoskopit. Moderatorja  ka nënvizuar faktin se pjesën më të madhe të parave të saj i harxhon për ushqim.

Në fakt nuk çuditemi aspak pasi edhe mikesha e saj më e mirë, Xhemi Shehu e ka përmendur herë tjetër se Arbana është llupëse dhe i pëlqen të konsumoj ushqim.