MERR FUND LIDHJA DISA MUJORE/ Jonida Vokshi dhe Dj Sardi ndahen (FOTO) – AlpeGossip
MERR FUND LIDHJA DISA MUJORE/ Jonida Vokshi dhe Dj Sardi ndahen (FOTO)

MERR FUND LIDHJA DISA MUJORE/ Jonida Vokshi dhe Dj Sardi ndahen (FOTO)

Jonida Vokshi dhe Dj Sardi u kthyen në dyshen më të komentuar pas thashethemeve për një lidhje të tyre. Fillimisht moderatorja dhe dj preferuan mos të reagonin, por më pas ishte vetë Sardi që e konfirmoi lidhjen.

I ftuar në emisionin e Turit “Familja”, Sardi u pyet nëse ishin të vërteta thashethemet për lidhjen dhe përgjigja e tij ishte: “Mbase”.

Këtë përgjigje e hodhi menjëherë poshtë, Jonida e cila reagoi duke u shprehur se nuk është e vërtetë

Mirëpo ndryshe tregonin burime pranë çiftit të cilët e dinin tashmë romancën disa mujore të Jonidës dhe Sardit.

Ende pa u konfirmuar kjo lidhje, “Panorama plus” bën të ditur se Jonida dhe Sardi janë ndarë.