Rënia spektakolare e Aurela Hoxhës gjatë xhirimeve, fansat: Sa e frikshme (VIDEO) – AlpeGossip
Rënia spektakolare e Aurela Hoxhës gjatë xhirimeve, fansat: Sa e frikshme (VIDEO)

Rënia spektakolare e Aurela Hoxhës gjatë xhirimeve, fansat: Sa e frikshme (VIDEO)

Modelja Aurela Hoxha kohët e fundit ka qenë shumë e angazhuar me fotosesionet e shumta në të gjitha anët e botës. Ajo është shndërruar në një ndër modelet më të suksesshme shqiptare.

Së fundmi gjatë një fotosesioni modelja simpatike ka pësuar një incident, të cilin ajo e ka ndarë edhe me fansat e saj në “Instagram”.

Teksa ishte duke bërë fotosesionin e radhës Aurela ishte rrëzuar dhe bëri një rënie spektakolare që është komentuar gjerësisht nga fansat.

🌸 new collection @aurelahoxhaswim 🌸 #iscoming Ps #workhard 😂😂😂😂

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela) on