KËNGËT E REJA TË NOIZY-t/ Publikohet lista dhe fansat janë duke u çmendur,bashkëpunim me… – AlpeGossip
KËNGËT E REJA TË NOIZY-t/ Publikohet lista dhe fansat janë duke u çmendur,bashkëpunim me…

KËNGËT E REJA TË NOIZY-t/ Publikohet lista dhe fansat janë duke u çmendur,bashkëpunim me…

Një album i ri muzikor thuhet se do të publikohet së shpejti nga Noziy.

Reperi i njohur shqiptar ka disa javë që po bën paralajmërime për albumin e tij të ri, të cilin pritet ta publikojë gjatë muajve të ardhshëm.

Ndërkohë, në rrjetet sociale është duke qarkulluar një listë e këngëve që priten të jenë pjesë e albumit të reperit shqiptar.

Në mesin e tyre janë edhe disa super bashkëpunime me emrat më të njohur të tregut shqiptar.

Nëse lista është e vërtetë, atëherë Noizy pritet të kthehet në një bashkëpunim me Dudën.

Në listë ka edhe duete tjera me emra të mëdhenj si ai me Ghali-n, Era Istrefin, Dhurata Dorën dhe Butën.

Të jenë të vërteta këto bashkëpunime?