“DURO DASHURI, TË MARR PARA DHE TË JETOJMË…”/ Një tjetër skandal, Ledjanës i dalin mesazhet me të dashurin nga burgu (FOTO) – AlpeGossip
“DURO DASHURI, TË MARR PARA DHE TË JETOJMË…”/ Një tjetër skandal, Ledjanës i dalin mesazhet me të dashurin nga burgu (FOTO)

“DURO DASHURI, TË MARR PARA DHE TË JETOJMË…”/ Një tjetër skandal, Ledjanës i dalin mesazhet me të dashurin nga burgu (FOTO)

Para disa kohesh u perfol se Lediana kishte nje lidhje me nje person qe ndodhej ne b urg jashte shtetit. Asokohe Lediana e pergenjeshtroi kete lajm dhe u tha se ishte single, por se fundmi ne rrjet po qarkullon nje bisede ku thuhet se eshte e Ledianes me te dashurin.

Lediana i kerkon atij te duroje edhe pak derisa te bejne disa leke. ”Te lutem me jep pak kohe dashuri, vetem deri te marr dhe pak para e jetojme te lumtur. Zemra ime pergjithmone Ledjana yte”- shkruan ajo dhe personi tjeter i thote:

”Jo te them sa me pare me nxirr nga ketu se dua te jem me ty, se me duket qe me te vertete don Mevlanin tani”.

”Cfare thua o zemer duro te lutem te gjitha jane loje ne Perputhen. Se shef dot qe te gjithe me shohin qe vetem shtirem se s’me dalin lot per Mevlanin o drita ime”.-shkruan ajo.

”S’me intereson moj ik nga Perputhen tani ke pare sa per te me nxjerre nga kjo bire dhe sa per te jetuar te dy ke punen ti qe te jetojme. Tani je bere e njohur”.- shkruan bashkebiseduesi. E pra duket se kjo eshte arsyeja qe edhe pse iku Antonela, Lediana vazhdon te jete e lekundur per te zgjedhur Mevlanin.