“EDHE NË QIELL…”/ Juristja shqiptare “torturon” fansat me FOTOT e nxehta – AlpeGossip
“EDHE NË QIELL…”/ Juristja shqiptare “torturon” fansat me FOTOT e nxehta

“EDHE NË QIELL…”/ Juristja shqiptare “torturon” fansat me FOTOT e nxehta

Redona Koçi nuk resht së provokuari me pozat e saj tejet sensuale.

Juristja e njohur është e njohur për fotot e saj provokuese që ndan shpeshherë në rrjete sociale.

Të njëjtën gjë ka bërë dhe së fundmi, teksa ka ndarë disa imazhe me bikini duke ekspozuar të pasmet. “Edhe në qiell nuk është mirë të jesh vetëm …”, ka shkruar ajo.

  • foto galeri
  • foto galeri