Sara LË Ledionin dhe del shëtitje me shokun e saj më të ngushtë (FOTO) – AlpeGossip
Sara LË Ledionin dhe del shëtitje me shokun e saj më të ngushtë (FOTO)

Sara LË Ledionin dhe del shëtitje me shokun e saj më të ngushtë (FOTO)

Thonë që vajzat janë shoqet më të ngushta për mamatë, por për nënat që s’kanë vajza, kjo shprehje vlen për djemtë.

Kështu, trashëgimtarja e Top Channel, Sara Hoxha ka një shok të ngushtë që quhet London dhe tani është rritur për të dalë shëtitje me mamin.

Sara ka publikuar një foto vërtet të këndshme në Instagram, që me sa duket e ka bërë babi Ledioni. Ajo shfaqet gjatë një shëtitje me djalin, në një qendër tregtare jashtë Shqipërisë.

“Shoku më i ngushtë i mamit”, shkruan Sara teksa publikon foton ku shihet se është kombinuar me djalin London edhe në veshje.

Të jetë xheloz babi Ledioni?