SA SHPEJTË IKIN VITET/ Vedat Ademi dhe partnerja festojnë 12-vjetorin e martesës (FOTOT) – AlpeGossip
SA SHPEJTË IKIN VITET/ Vedat Ademi dhe partnerja festojnë 12-vjetorin e martesës (FOTOT)

SA SHPEJTË IKIN VITET/ Vedat Ademi dhe partnerja festojnë 12-vjetorin e martesës (FOTOT)

Këngëtari shqiptar Vedat Ademi, ndonëse nuk është treguar shumë aktiv në muzikë, mbetet një ndër më të preferuarit e publikut, i cili i ka bërë të gjithë për vete me zërin e tij.

Sot është për të një ditë shumë e veçantë, pasi feston 12 vjetorin e martesës. Vedati ka publikuar në rrjete sociale një foto krah bashkëshortes, Dorelës, krahas së cilës ka shkruar: “Gëzuar Përvjetorin! 12 vjet të martuar”.

Dyshja kanë dalë për të festuar pasi kjo është nata e tyre!